O mnie

Trener personalny

 

 

Kim jestem:  Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją kulturystyka oraz Szkoły Kaskaderów Filmowych. Swoją przygodę z trenowaniem rozpocząłem w czasach kiedy nikt nie słyszał o YouTubie, a internet był tak wolny, że znalezienie czegokolwiek w nim było ciężkim zadaniem. Miałem 15 lat, w moim mieście nie było trenera personalnego, który mógłby mnie czegokolwiek nauczyć, a nawet gdyby był to i tak pewnie nie byłoby mnie na niego stać. Swój zawód wybrałem z pełna świadomością i pasją. To co umiem zawdzięczam studiom na AWF, licznym kursom i doświadczeniu jakie zdobyłem przez lata trenowania. Kulturystyka jest przede wszystkim moją pasją. Dziś staram się robić to na jak najwyższym poziomie, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, abym mógł w zdrowy i bezpieczny sposób się realizować i dzielić się tym z innymi. W tym roku startowałem w Debiutach Kulturystycznych w federacji IFBB zajmując 3 miejsce.  Przede mną jeszcze Mistrzostwa Polski i mam nadzieje wiele kolejnych.

Od pół roku działam kompleksowo w dbaniu o sylwetkę moich podopiecznym oferując im kompatybilny z treningami catering. 

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie – postaw na aktywność i zdrowy tryb. Jak masz to zrobić? To proste. Przyjdź do mnie i zacznij swoją przygodę już dziś. Na początku określimy, co jest naszym celem: zgrabna sylwetka, wyrzeźbione mięśnie, lepsza kondycja czy też nienaganne zdrowie. Po dokładnym wywiadzie i specjalnych pomiarach będę mógł stworzyć dla Ciebie indywidualną dietę i program treningów. Każde z ćwiczeń dobierzemy bezpośrednio do Twoich potrzeb, możliwości i efektów jakie chcesz osiągnąć. Pokażę Ci nie tylko jak wykonać poprawne technicznie ćwiczenia ale przede wszystkim zagwarantuję maksymalną satysfakcję i przyjemność wykonywania specjalnie dobranych dla Ciebie treningów. Gwarantuję Ci , że treningi prowadzone na profesjonalnym poziomie już po paru wizytach przyniosą efekty, a co więcej to co robisz stanie się również Twoją pasją.

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”,udzieloną przez PFR SA.